Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Bacău

184 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Bacău, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 184

  1. 3GC FORCE CONSULTING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46239643
  2. A 22ND CENTURY WEB SRLMunicipiul MoineştiCUI 37482731
  3. ABD NETWORK S.R.L.Sat Fulgeriş, Comuna PânceştiCUI 41562790
  4. ABLI S.R.L.Sat Ciobănuş, Comuna AsăuCUI 50042401
  5. ADECON PROJECT S.R.L.Sat Faraoani, Comuna FaraoaniCUI 46530323
  6. ADVANCED SOFT SRLSat Racova, Comuna RacovaCUI 33021646
  7. AIR BISON S.R.L.Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic MoldovaCUI 44250971
  8. ALINTECH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49751353
  9. ALPHACODE S.R.L.Municipiul OneştiCUI 49698942
  10. ANALYT IQ S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45526820
  11. ANCESTRAL LABS S.R.L.Municipiul MoineştiCUI 50185932
  12. ANDROMEDA SOFTWARE S.R.L.Sat Luncani, Comuna MărgineniCUI 35138503
  13. ANDY THOMAS TECH S.R.L.Sat Lupeşti, Comuna Mănăstirea CaşinCUI 49196377
  14. ANIMICERT SRLMunicipiul BacăuCUI 8927267
  15. ANTASOFT S.R.L.Municipiul OneştiCUI 48062253
  16. ANTO-CONTAB SRLMunicipiul BacăuCUI 18148884
  17. ARCADIA 2 LIMITED S.R.L.Municipiul BacăuCUI 51061398
  18. ARMOURY TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46031048
  19. ASCENSION MEDIA SRLMunicipiul BacăuCUI 30315361
  20. AS SOFTWARE SRLLoc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaCUI 23669293
  21. AUTOMATEIT TECH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48487203
  22. AWG SOFT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 39456313
  23. AZG-CONSULTING SRLMunicipiul BacăuCUI 17724210
  24. BDESIGNS-AGENCY S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50123883
  25. BETTERHUMANS AGENCY S.R.L.Municipiul OneştiCUI 46627092
  26. BITFLOW 2022 S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46894162
  27. BIZCAFE SRLLoc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 23678941
  28. BRM CONSULT SF S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50308032
  29. CIPSET SOFTWARE SRLMunicipiul BacăuCUI 29460368
  30. CLOUD BLAZE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 39304528
  31. CODE CRAFT HUB S.R.L.Municipiul BacăuCUI 42113102
  32. CODE CRAFT IT S.R.L.Municipiul OneştiCUI 50166795
  33. CODE TWICE ENGINEERING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 42517615
  34. COLLIER BIJOU SRLSat Traian, Comuna TraianCUI 32654569
  35. CREATIVE DEVELO S.R.L.-D.Sat Pârgăreşti, Comuna PârgăreştiCUI 42987234
  36. CYBER MIND SRLMunicipiul BacăuCUI 37697595
  37. CYBER TRUST S.R.L.Municipiul BacăuCUI 41603963
  38. DATACLUSTER SRLSat Ardeoani, Comuna ArdeoaniCUI 37426103
  39. DATA WAVE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49372830
  40. DAV TRADE NETWORK S.R.L.Sat Lespezi, Comuna GârleniCUI 42661105
  41. DBB INNOVATIONS S.R.L.Sat Gura Crăieşti, Comuna MotoşeniCUI 49496218
  42. DEOSEBIT SOFT SRLMunicipiul BacăuCUI 18525631
  43. DERIKON DEVELOPMENT S.R.L.Sat Gioseni, Comuna GioseniCUI 33282994
  44. DEVOPSIMIZE S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 49286585
  45. DIGILINK IT SRLSat Blăgeşti, Comuna BlăgeştiCUI 38028998
  46. DIGITAL WAYS S.R.L.Sat Măgura, Comuna MăguraCUI 46884088
  47. DOSPINESCU INNOVASOFT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49318954
  48. DOTNET APP S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45674304
  49. DUNE IMPERIUM S.R.L.Sat Tamaşi, Comuna TamaşiCUI 43487636
  50. DUSKY DIGITAL S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49896737
  51. EASY IT SOLUTION SRLMunicipiul OneştiCUI 18117039
  52. ECHO DMC S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 46344843
  53. EDUARD’S POCKET STUDIO S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46806470
  54. EMA CONNECTION IT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 41182368
  55. EPATINO S.R.L.Sat Răcăciuni, Comuna RăcăciuniCUI 49856538
  56. EVOCODE SRLMunicipiul BacăuCUI 30162691
  57. EVO COMUNICAŢII SRLSat Sascut, Comuna SascutCUI 36467377
  58. EXCES IT SOLUTIONS S.R.L.Sat Lilieci, Comuna HemeiuşCUI 47951711
  59. EXPLOREMOBILE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50364822
  60. FELIZI TECH S.R.L.Municipiul MoineştiCUI 40058907
  61. FLIPPED BIT S.R.L.Municipiul OneştiCUI 47061063
  62. FRĂSIN SOLUTION S.R.L.Sat Măgura, Comuna MăguraCUI 45778259
  63. GECOS TRADE SRLMunicipiul OneştiCUI 18749299
  64. GEKO SOFTWARE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 41656550
  65. GEMINI SERV SRLSat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 16254528
  66. GENIUS SQUAD S.R.L.Sat Mărgineni, Comuna MărgineniCUI 39681609
  67. GEORGIBYTE S.R.L.Sat Preluci, Comuna AgăşCUI 49423429
  68. GRAFUP SRLSat Măgura, Comuna MăguraCUI 35443990
  69. GROW MARKETING SOLUTIONS S.R.L.Sat Valea Seacă, Comuna Nicolae BălcescuCUI 48340813
  70. HARD & SOFT STEF S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46823196
  71. HYPER-GROUP.NET S.R.L.Municipiul BacăuCUI 38514009
  72. HYPER TEAM MANAGEMENT S.R.L.Sat Floreşti, Comuna HuruieştiCUI 46309870
  73. IMISOFT SRLMunicipiul BacăuCUI 13856650
  74. IMPEXPROMO SRLMunicipiul BacăuCUI 24369936
  75. INDEXONE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49187158
  76. INFODATA SRLSat Crihan, Comuna MăguraCUI 3414392
  77. INFORMO SOLUTIONS SRLMunicipiul BacăuCUI 24840757
  78. INNOVO SRLMunicipiul BacăuCUI 22584709
  79. INSIGHT INOVATIV CONSULTING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 43290137
  80. INTENS MULTIMEDIA SRLMunicipiul BacăuCUI 15403338
  81. ISSCO HOLDING SRLMunicipiul BacăuCUI 32539900
  82. ISS WORKFORCE SRLMunicipiul BacăuCUI 28729965
  83. IT & C CLASS ADVERTISING SRLMunicipiul BacăuCUI 29171602
  84. IT DEV EXPERTS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40994553
  85. KONETRIX S.R.L.Loc. Dărmăneşti, Oraş DărmăneştiCUI 45216773
  86. LEYNAD MEDIA S.R.L.Sat Măgireşti, Comuna MăgireştiCUI 45571694
  87. LIFE CONNECT SOFT & LEADS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 41832541
  88. LIQUID ECOMM S.R.L.Sat Sărata, Comuna SărataCUI 48989226
  89. LSC ENGINEERING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49664494
  90. LUNGU SOFT S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 46595187
  91. MAKEUP REVOLUTION S.R.L.Sat Urecheşti, Comuna UrecheştiCUI 38635795
  92. MAKO DYNAMICS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50065650
  93. MARKETING FOR WINNERS S.R.L.Sat Pârvuleşti, Comuna Mănăstirea CaşinCUI 49438489
  94. MEDEEA IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46823188
  95. MELIT3C S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47600990
  96. MERCURIUS SOFTWARE SPARK S.R.L.Municipiul OneştiCUI 46024377
  97. METAMORPHOSIS TECHNOLOGIES S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 45272897
  98. MICADI PLUS SRLMunicipiul OneştiCUI 19139299
  99. MIHAELA SOLUTIONS S.R.L.Sat Seaca, Comuna DofteanaCUI 50118844
  100. MIHUJOY S.R.L.Sat Holt, Comuna Letea VecheCUI 49367019