Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Bihor

561 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 561

  1. 0 MERIDIAN IT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40615579
  2. 10 BIT S.R.L.Municipiul SalontaCUI 35359865
  3. A2 WORKFORCE INTERNAŢIONAL SRLMunicipiul OradeaCUI 32414051
  4. ABONAT DUBLU 13 SRLMunicipiul OradeaCUI 37869704
  5. ACC GREEN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47599900
  6. ADAPTIVE MANAGEMENT SOFTWARE S.R.L.Sat Cheresig, Comuna ToboliuCUI 39227140
  7. ADVANCED CALL PREST SRLMunicipiul OradeaCUI 28668337
  8. ADVERTISER APP S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46609851
  9. ADV FOX WEB DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46031897
  10. AFQOPERATIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42197405
  11. AGARDE S.R.L.Sat Ineu, Comuna IneuCUI 49049449
  12. AI FACTURA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46043980
  13. AIGENTIVE S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 50801226
  14. AJUTOR CONSULT S.R.L.Sat Paleu, Comuna PaleuCUI 46522592
  15. ALCODEV ONE S.R.L.Sat Husasău de Criş, Comuna IneuCUI 45397718
  16. ALEBA WEST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41931324
  17. ALEXANDRUPLESSOFTWARESOLUTION S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 45064691
  18. ALTA AGILE CONSULTING SRLMunicipiul OradeaCUI 38282448
  19. ALTITUDE SOFTWARE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46015425
  20. ALUXIAN SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41276616
  21. ALVANDA EUROPE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43061559
  22. AMC PROGRAMMING SOLUTIONS S.R.L.Loc. Vaşcău, Oraş VaşcăuCUI 46205527
  23. AMGEN SOFTWARE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47397358
  24. ANADIA SRLMunicipiul OradeaCUI 34747664
  25. ANDAIRA SRLMunicipiul OradeaCUI 36290096
  26. ANDALOSS CONSOFT SRLMunicipiul OradeaCUI 37860632
  27. ANT PRO AUTOMATION S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45886862
  28. AO.CERESERV.RO S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 46740406
  29. APHEX ANALYTICS SRL-DMunicipiul OradeaCUI 36453711
  30. APPFLOW S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 49412888
  31. APP GARAGE SOLUTIONS S.R.L.Sat Borş, Comuna BorşCUI 42926903
  32. APPSOLUTE PRODUCT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47903307
  33. ARCH ADMIN SRLMunicipiul OradeaCUI 37179062
  34. ARHIPAC SERVICE SRLMunicipiul OradeaCUI 6733442
  35. ARIADNA IT SERVICES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 37003227
  36. ARIANA FMI SOFT S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 40126831
  37. ARNAGE SRLMunicipiul OradeaCUI 26568030
  38. ATOM MEDIA SRLMunicipiul OradeaCUI 23801920
  39. BABTABASE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45260167
  40. BAGG FUTURE SRLMunicipiul OradeaCUI 29316592
  41. BAICU SOFTWARE SRLMunicipiul OradeaCUI 34719613
  42. BANKSOFT SRLMunicipiul OradeaCUI 16978067
  43. BEGPROIECT IT S.R.L.Sat Tinca, Comuna TincaCUI 39229787
  44. BENDEGUZ SRLMunicipiul OradeaCUI 16076633
  45. BERODEX S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47563582
  46. BEST-FIT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38965572
  47. BEYOND TECH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47563558
  48. BIG BISON MEDIA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39086164
  49. BIILI DESIGN STUDIO S.R.L.Sat Şerghis, Comuna VârciorogCUI 43153300
  50. BITCLOUD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 49965535
  51. BITOREH S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42990574
  52. BITSKY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40066756
  53. BIZCUIT APPS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39251679
  54. BLACK LONGJU SOFTWARE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49573310
  55. BLACK LONGJU S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49332541
  56. BLOCKSTACK TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45939924
  57. BLOCKWAVE SOFTWARE S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 49350106
  58. BLOGGIFY S.R.L.Sat Curăţele, Comuna CurăţeleCUI 35741287
  59. BLOOMSBLOCK S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46667739
  60. BLUE PLANET SOFTWARE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44033620
  61. BLUEWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47887155
  62. BMD CODE CRAFT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49448890
  63. BMG&BBC SRL-DSat Chişirid, Comuna NojoridCUI 37180520
  64. BNG SMART SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 36372820
  65. BOCAWARE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43093240
  66. BOMBASTIKDEV S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45841577
  67. BPJ TECHNOLOGIES S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 49294014
  68. BRIGHT INNOVATION CONSULTING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46903740
  69. BRILIDEA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 35526661
  70. BRILLIO ROMANIA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 35553895
  71. BTN SOLUTIONS S.R.L.Municipiul MarghitaCUI 49884376
  72. BUMBLEBEE ENTERPRISE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49403251
  73. BYTETRACE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49403200
  74. CADINCLOUD S.R.L.Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna PaleuCUI 44704652
  75. CALISOFT SRLMunicipiul OradeaCUI 22355780
  76. CALLABLE MEDIA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46766600
  77. CAPAU SYSTEMS S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 50276330
  78. CAPTAIN BIT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45287502
  79. CARDINAL VIDEO DESIGN SRLSat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 34982236
  80. CATALINS TECH S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45349427
  81. CATEDRAL IT DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51054684
  82. C & C SOFT SRLMunicipiul OradeaCUI 6462971
  83. CERT BLOB SRLSat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 29405975
  84. CET EXPERT INVENTAR S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 45626390
  85. CEVA FIRMA DE IT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49233106
  86. CFAIRESOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42711769
  87. CHALIAN INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49965527
  88. CHERRYSOFT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47598890
  89. CIORNO INNOVATIONS LIMITED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48232161
  90. CLEAN CODE ENTERPRISE S.R.L.Sat Sititelec, Comuna Husasău de TincaCUI 46052245
  91. CLEVER APPLICATIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38512350
  92. CLOSE YOUR GAP S.R.L.Sat Rontău, Comuna SânmartinCUI 43435564
  93. CLOUDSEC S.R.L.Sat Biharia, Comuna BihariaCUI 40462130
  94. CODE HARMONY SYSTEMS S.R.L.Sat Nojorid, Comuna NojoridCUI 51049718
  95. CODENTIVE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43384479
  96. CODEPATH42 S.R.L.Municipiul OradeaCUI 35396740
  97. CODERY S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47989830
  98. CODETECERA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45894849
  99. CODEVAULT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 4070050
  100. COGITO TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41024015