Director de firme

CAEN 5610 - Restaurante in judetul Suceava

458 firme active in CAEN 5610 - Restaurante, judetul Suceava, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 458

  1. 19 PLUS IMPEX SRLMunicipiul SuceavaCUI 5506085
  2. 365 SOUL KITCHEN S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 46760713
  3. ABY-ANGY COM SRLSat Ruşii-Mănăstioara, Comuna UdeştiCUI 11176801
  4. AC GRILL S.R.L.Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de JosCUI 48884718
  5. ACROPOLIKOSTA S.R.L.Sat Pâraie, Comuna MăliniCUI 42339615
  6. ADECO INNOVATE S.R.L.Municipiul Vatra DorneiCUI 40546835
  7. ADMIRAL TRADING SRLMunicipiul SuceavaCUI 5143451
  8. ADOR BURGER S.R.L.Sat Straja, Comuna StrajaCUI 45677262
  9. ADR BAVARIA S.R.L.Oraş BroşteniCUI 31454678
  10. AGIN COM SRLSat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaCUI 3175112
  11. AISHA ISTANBUL S.R.L.Sat Marginea, Comuna MargineaCUI 40591798
  12. ALEALDE SRLMunicipiul RădăuţiCUI 28634911
  13. ALE & EVE S.R.L.Loc. Cajvana, Oraş CajvanaCUI 49400930
  14. ALE.IOANA.ALEX S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 44698747
  15. ALESIMAR RISTO S.R.L.Sat Arbore, Comuna ArboreCUI 40193350
  16. ALEXANDER FOOD S.R.L.Sat Zvoriştea, Comuna ZvorişteaCUI 44624901
  17. ALEXMIRCOM S.R.L.Oraş MilişăuţiCUI 42678018
  18. ALEXUTZA START S.R.L.Loc. Bucşoaia, Oraş FrasinCUI 38761122
  19. ALIADNA S.R.L.Sat Baia, Comuna BaiaCUI 49494284
  20. ALIAS CAPRA S.R.L.Sat Tărnicioara, Comuna OstraCUI 41937300
  21. ALLEN RED S.R.L.Sat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaCUI 47472298
  22. AL OUK ARABYC FOOD S.R.L.Sat Gălăneşti, Comuna GălăneştiCUI 47454569
  23. AMBIENTAL SABY S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 40935522
  24. AMEROM - TRANSCOM SRLMunicipiul SuceavaCUI 718214
  25. AMO-BRINDUSA COM SRLSat Gara, Oraş MilişăuţiCUI 4673387
  26. ANA GRILL FOOD S.R.L.Sat Gura Putnei, Comuna PutnaCUI 49840140
  27. ANASILV CINCI SRLSat Moldoviţa, Comuna MoldoviţaCUI 26388276
  28. ANCA & CODRUT SRLMunicipiul RădăuţiCUI 23366532
  29. ANDRADONIA SRLMunicipiul FălticeniCUI 19220678
  30. ANDRES RICO RICO S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 47462138
  31. ANGELO DI ROMA S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 35542187
  32. ANITSIRC S.R.L.Oraş DolhascaCUI 34089364
  33. ANITUR COM SRLMunicipiul SuceavaCUI 9868096
  34. ANYCOR ONE S.R.L.Oraş Vicovu de SusCUI 33310334
  35. AQUA S.I.C. LUXURY S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 39316140
  36. ARHICO CORPORATION S.R.L.Sat Satu Mare, Comuna Satu MareCUI 42937996
  37. ARICRIS INVENTIV S.R.L.Sat Dorna Candrenilor, Comuna Dorna CandrenilorCUI 46356791
  38. AROMA BUCOVINEI S.R.L.Sat Arbore, Comuna ArboreCUI 42005224
  39. AS-COR BAR SRLMunicipiul RădăuţiCUI 4841596
  40. ASHENY S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 33989350
  41. AVA WING S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 37492409
  42. AXXA JUST S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 34343992
  43. AZTECA SRLMunicipiul SuceavaCUI 16059470
  44. BABIADI S.R.L.Sat Hârtop, Comuna HârtopCUI 43322387
  45. BAGEL FOOD S.R.L.-D.Municipiul SuceavaCUI 35208706
  46. BAHAN JUNIOR S.R.L.Loc. Solca, Oraş SolcaCUI 44015178
  47. BAZILRES S.R.L.Sat Bulai, Comuna MoaraCUI 37004672
  48. BEJ-TUR FOOD S.R.L.Sat Liteni, Comuna MoaraCUI 44447966
  49. BELLA CORAL S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 49576953
  50. BENIAMIN BUCOVINA S.R.L.Sat Volovăţ, Comuna VolovăţCUI 47134343
  51. BEST DANNYS SRLLoc. Bivolăria, Oraş Vicovu de SusCUI 28462743
  52. BIABYMELY S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 35273054
  53. BIERHOF BUCOVINA S.R.L.Municipiul Câmpulung MoldovenescCUI 42890478
  54. BIGVIR S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 37484120
  55. BIYU SRLMunicipiul FălticeniCUI 33389290
  56. BLUE'63 SRLMunicipiul SuceavaCUI 28709895
  57. BOGLORANT S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 40184875
  58. BORO AND SHOVO S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 42697516
  59. B.POINT S.R.L.Loc. Siret, Oraş SiretCUI 49951599
  60. BRUSCHETA MONI S.R.L.Municipiul RădăuţiCUI 30753817
  61. BUCOVINA KEBAB S.R.L.Sat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaCUI 46340027
  62. BUCOVINA VICOV EXPRESS S.R.L.Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de JosCUI 47472344
  63. BUJOR STEFAN SRLMunicipiul SuceavaCUI 23020066
  64. BUKOWINA GOURMAND SRLSat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaCUI 23042129
  65. BULLVOIAN LAB SRLMunicipiul SuceavaCUI 37340567
  66. BURGER ZONE S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 28890979
  67. CABANA OZANA S.R.L.Loc. Bădeuţi, Oraş MilişăuţiCUI 47740099
  68. CAPTAIN COOK S.R.L.Sat Slobozia Sucevei, Comuna GrăniceştiCUI 39687059
  69. CARAVANA CDC S.R.L.Sat Gura Haitii, Comuna Şaru DorneiCUI 48207257
  70. CARRERA EXPRESS S.R.L.Sat Pătrăuţi, Comuna PătrăuţiCUI 44278778
  71. CATAMERY SRLMunicipiul Vatra DorneiCUI 12179571
  72. CEAUNUL RĂZEŞILOR S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 50195413
  73. CEAUNUL RAZESULUI S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 43039926
  74. CHELARIU CRA S.R.L.Loc. Plopeni, Oraş SalceaCUI 43594020
  75. CIBO & FRICO S.R.L.Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii VechiCUI 44330302
  76. CIBO RAPIDO S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 37946114
  77. CIO GRIL S.R.L.Sat Calafindeşti, Comuna CalafindeştiCUI 46225206
  78. CLIPA CRISTIAN S.R.L.Sat Iaslovăţ, Comuna IaslovăţCUI 43797548
  79. CMC BEST SELECT S.R.L.Municipiul FălticeniCUI 43127467
  80. CODRINOVA S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 38513968
  81. COLIBA GETO-DACILOR S.R.L.Sat Neagra Şarului, Comuna Şaru DorneiCUI 40874930
  82. COLIBRIS MARGINEA S.R.L.Sat Marginea, Comuna MargineaCUI 41918791
  83. COMFY BISTRO S.R.L.Municipiul SuceavaCUI 40028426
  84. COMPLEX PALLAS S.R.L.Oraş Vicovu de SusCUI 37330997
  85. COMREST S.R.L.Sat Iaslovăţ, Comuna IaslovăţCUI 47329744
  86. COOK FOR YOU S.R.L.Municipiul Câmpulung MoldovenescCUI 40607797
  87. CORAL BON GUSTO S.R.L.Sat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii NoiCUI 46674671
  88. CORALI S.R.L.Sat Clit, Comuna ArboreCUI 48266172
  89. CORLEANDA SRLLoc. Milişăuţi, Oraş MilişăuţiCUI 26391360
  90. COSDUM DEEA S.R.L.Sat Putna, Comuna PutnaCUI 43316342
  91. COSMIN FOOD HOUSE S.R.L.Sat Păltiniş, Comuna PanaciCUI 42670359
  92. COSTA'S PUB S.R.L.Sat Bilca, Comuna BilcaCUI 36854730
  93. COSTI RAM S.R.L.Municipiul Câmpulung MoldovenescCUI 36023170
  94. COTA RETRO CAFE S.R.L.Sat Ipoteşti, Comuna IpoteştiCUI 43015200
  95. COZY MARIAGE S.R.L.Loc. Gura Humorului, Oraş Gura HumoruluiCUI 49793243
  96. CREATIVE CITY EDUCATION SRLSat Coşna, Comuna CoşnaCUI 37419750
  97. CRICEROB FOOD S.R.L.Sat Suceviţa, Comuna SuceviţaCUI 43763880
  98. CRISTAL DINAMIC S.R.L.Sat Sfântu Ilie, Comuna ŞcheiaCUI 40436727
  99. CRISTALIN BUCOVINA S.R.L.Municipiul Vatra DorneiCUI 39741867
  100. CRISTAL SRLSat Fundu Moldovei, Comuna Fundu MoldoveiCUI 771250