Director de firme

CAEN 7912 - Activități ale tur-operatorilor in judetul Timiș

58 firme active in CAEN 7912 - Activități ale tur-operatorilor, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-58 din 58

  1. ADANNA LUXURY TRAVEL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41080104
  2. ALFA STAR TRAVEL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 27304842
  3. AMB TURISM & TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34943458
  4. AMFOSTACOLO GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31222279
  5. AS-TOUR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 15897240
  6. AVENTURIN TRAVEL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41712316
  7. BASTOUR TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32592040
  8. BOOKTRAVELTM SRLLoc. Recaş, Oraş RecaşCUI 26169187
  9. BUSINESS TOUR & TRAVEL SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 26813228
  10. CĂLĂTOR DIN TIMIȘOARA S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 44331693
  11. CALATORESCU SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 25283123
  12. CALATORII AUTENTICE S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 41350801
  13. CARDINAL 2003 SRLMunicipiul TimişoaraCUI 1820726
  14. CARDINAL SAMunicipiul TimişoaraCUI 1805980
  15. DISCOVER TRIP S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 37710600
  16. EBOS TOUR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32476178
  17. ELLITISTE AGENCY S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46667534
  18. ELYSIAN TRAVEL S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 49921482
  19. EMPHORIA NET SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29488920
  20. FANTASY TRAVEL NEW S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 52345770
  21. FANTASY TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18345304
  22. FRANMANIA VOYAGE SRLSat Dudeştii Noi, Comuna Dudeştii NoiCUI 32444532
  23. GARLIC TRIPS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38099271
  24. GRANIERI TRAVEL & MORE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29546290
  25. HOLDAS EXPERIENCE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38294272
  26. INTERNOVUM GRUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 22123934
  27. KLAUDIA TOUR TRAVEL S.R.L.Loc. Jimbolia, Oraş JimboliaCUI 48598929
  28. LADY BLUE SRLMunicipiul LugojCUI 23668263
  29. LARATAX SRLMunicipiul TimişoaraCUI 21747417
  30. LIFE BOOKS & TRAVELS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46530145
  31. METHODICA ROMANIA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 50838608
  32. MIRI TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14198103
  33. NAD TRAVEL S.R.L.Sat Şag, Comuna ŞagCUI 50689999
  34. PEGASUS TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29533613
  35. PEJ TRAVEL S.R.L.Sat Jebel, Comuna JebelCUI 39447790
  36. PRIMA REUŞITĂ SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32340183
  37. RAYTUR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 21686972
  38. RECREATION TRANS TOUR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 32402154
  39. ROBINSON CRUSOE SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 29987199
  40. ROXARI SRLLoc. Recaş, Oraş RecaşCUI 18590176
  41. SAFIRA 2004 SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16655066
  42. SECRET TOURISM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14783182
  43. SETTOUR & TRIP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 35823042
  44. SEVERIN TRAVEL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 14726780
  45. SIMPLICITY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 17888035
  46. SIRONA TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 23436310
  47. SMART IDEA TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31337074
  48. TRAVEL CAP TOURS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 26573630
  49. TYMES GLOBETROTTER SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16488251
  50. ULTRAMARIN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 14006860
  51. ULTRAMARIN VOYAGE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31588254
  52. UMBLU VANDRA TRIPS S.R.L.Loc. Buziaş, Oraş BuziaşCUI 52650006
  53. VACANŢE ŞI CĂLĂTORII SRLMunicipiul TimişoaraCUI 33496246
  54. VIA DAR SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27906481
  55. VOYAGER TRAVEL&TOUR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41619790
  56. WALORE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 18653185
  57. WEST TRAVEL SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16520433
  58. XTECH TRAVEL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 55701244