Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Alba

132 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 132

  1. ABV ATLANTIC SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 17121708
  2. ADRIAN PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 22852500
  3. ALBA PROIECT CONSULTING SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 30332737
  4. AM ARCHITEAM SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37743969
  5. ARB DESIGN GRUPPE S.R.L.Loc. Pâclişa, Municipiul Alba IuliaCUI 47003100
  6. ARCHI-ELECTRIC S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 48366236
  7. ARCHIESTATE S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 46941086
  8. ARCHISPOT SRLSat Straja, Comuna BerghinCUI 36567180
  9. ARCHI-STUDIO GABRIEL BAIESAN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37590679
  10. ARCHITECTURA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 24928094
  11. ARCHIVOX PARTNERS S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 54676681
  12. ARC SPACE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 51229700
  13. ARCTOP CONCEPT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 26906815
  14. ARENCO GROUP S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41214958
  15. ARHDESIGN STUDIO PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37717781
  16. ARHICOM SRLMunicipiul BlajCUI 16094214
  17. ARHIMAR PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 32285291
  18. ARHIPAR SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 16052057
  19. ARHIPROJECT ONE SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37379745
  20. ARHITECT MAGDA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 18069810
  21. ARHITERRA ALBA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40383231
  22. ARKE STUDIO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47296906
  23. ARPLAN SRLMunicipiul AiudCUI 19125854
  24. ARTHURBAN S.R.L.Municipiul AiudCUI 41341307
  25. ATELIER ARCHIVOX S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 42202293
  26. ATELIER DACA S.R.L.Sat Poiana Galdei, Comuna Galda de JosCUI 52525798
  27. ATELIER DE ARHITECTURĂ ȘI DESIGN VHON S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 45412842
  28. ATHECON CONSULTING SRLMunicipiul SebeşCUI 31962633
  29. ATIC STUDIO ARHITECTURĂ SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 36218015
  30. AVANTGARDE METROPOLITAN S.R.L.Municipiul AiudCUI 41096038
  31. BADA STUDIO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41035677
  32. BARBIERI PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 17574610
  33. BENJAMIN HIL STUDIO S.R.L.Sat Daia Română, Comuna Daia RomânăCUI 43149902
  34. BIROU ARCAS S.R.L.Municipiul AiudCUI 55391194
  35. BIROU DE ARHITECTURĂ MARIUS ROŞU SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 30349267
  36. BIROU DE ARHITECTURĂ UNGUREANU SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 21770428
  37. BIROU DE PROIECTARE FLESCHIN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 14925996
  38. BIROU DE PROIECTARE MKG DESIGN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 45856306
  39. BIROUL DE PROIECTARE STRAJAN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 1756640
  40. BIROU PROIECTARE BUDRALĂ SRLLoc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 35282567
  41. BIROU PROIECTARE BUDUŞAN SRLMunicipiul AiudCUI 17474734
  42. BIROU PROIECTARE CHIRIAC SRLMunicipiul BlajCUI 27469093
  43. BIROU PROIECTARE ROA CAD S.R.L.Municipiul BlajCUI 39093854
  44. BP FREUND SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37534504
  45. CAPITEL PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 9479480
  46. CASA DE ARHITECTURA S.R.L.Sat Unirea, Comuna UnireaCUI 49908319
  47. CASA PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 23023569
  48. CERTA DESIGN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 26061303
  49. CHIRIAC PROIECT SRLMunicipiul BlajCUI 37729760
  50. CONCEPT ARKTECH SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37185447
  51. CONNIC DESIGN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 20058538
  52. CONTACT PLAIN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 39397500
  53. CROMA PLAN SRLSat Drâmbar, Comuna CiugudCUI 37757522
  54. CYBERGRAPHX S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 42632746
  55. DDT PROIECT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52448962
  56. DEN STUDIO S.R.L.Sat Ţelna, Comuna IghiuCUI 50889849
  57. DESIGN STUDIO 31 S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52598498
  58. DOWNTOWN CONCEPT S.R.L.Loc. Pâclişa, Municipiul Alba IuliaCUI 41892454
  59. DTS UNIC PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 14887310
  60. DURACO PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 15624290
  61. EUFRAT PROIECT SRLMunicipiul SebeşCUI 19070619
  62. EUROPEAN ARCHITECTS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 38206181
  63. FITRA ARHITECTURĂ S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40454340
  64. FLESCHIN CONSULT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 18044522
  65. GBR PLUS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47601791
  66. GENERAL PROIECT STUDIO SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 34216816
  67. GERY PROCOM SRLLoc. Zlatna, Oraş ZlatnaCUI 5066480
  68. GHERMAN ALIN STUDIO S.R.L.Loc. Miceşti, Municipiul Alba IuliaCUI 44259628
  69. GLOBAL ESTATE S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 39533319
  70. GORNIC PROIECT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35550902
  71. HIL STUDIO ARCHITECTURAL DESIGN S.R.L.Sat Daia Română, Comuna Daia RomânăCUI 47168141
  72. IDIOM ATELIER ARHITECTURA S.R.L.Sat Olteni, Comuna RâmeţCUI 47924270
  73. IMPACT PROIECT CONSTRUCT S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 16120119
  74. IMPARH S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 54297645
  75. ISPAS NICOLAE BIROU DE ARHITECTURĂ SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 29416419
  76. JOY.ARHITECTURA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41436989
  77. KULE ARHITECTURA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47236629
  78. LEF ARCHITECTS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37473792
  79. LINIE PUNCT DESIGN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46725120
  80. LOB ARCH S.R.L.-D.Sat Cărpiniş, Comuna GârbovaCUI 34848081
  81. LOOP PROJECTS S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 50903200
  82. MÂNADELUCRU SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 21729313
  83. MARS STUDIO DE ARHITECTURA S.R.L.Municipiul BlajCUI 37604782
  84. MARTINI PROIECT SRLSat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 35380573
  85. MAX LIMIT S.R.L.Loc. Zlatna, Oraş ZlatnaCUI 35456132
  86. METRICSPACE PLANNING S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 44402433
  87. M & F PROFIL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 7177892
  88. MIDARO DESIGN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47695214
  89. MKG ARH DESIGN OFFICE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 35810565
  90. MOBIL CONSTRUCT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 11500214
  91. MORPHOLOGICS DESIGN S.R.L.Municipiul AiudCUI 42309177
  92. MORPHOLOGICS SRLLoc. Aiudul de Sus, Municipiul AiudCUI 37396770
  93. MSM CAD SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 18169852
  94. M TECH PROIECT PLUS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41170606
  95. NEED OF DESIGN S.R.L.Sat Bistra, Comuna BistraCUI 46611649
  96. ODD DESIGN STUDIO S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 51220701
  97. ONE ARCHITECTS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35951769
  98. OPUS - ATELIER DE ARHITECTURA SRLSat Roşia Montană, Comuna Roşia MontanăCUI 14235686
  99. PARTICIPATIV STUDIO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46355397
  100. PAS IN DOI SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 10178162