Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Alba

69 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-69 din 69

  1. ADI MED CENTER S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 35670666
  2. ADMEDICA DRĂGHICIU SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35502867
  3. ADRIANA BODAȘCĂ MED S.R.L.Sat Noşlac, Comuna NoşlacCUI 43598987
  4. AESTHET CARE S.R.L.Sat Pianu de Jos, Comuna PianuCUI 53242030
  5. ALBAMED PLUS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 33987600
  6. ALINA & MARIA GROUP S.R.L.Sat Cricău, Comuna CricăuCUI 39102758
  7. AMVES SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 10609958
  8. ARDEAL MED S.R.L.Sat Hăpria, Comuna CiugudCUI 54676738
  9. ASCLEPIUS EGO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40213580
  10. BASSAM CLINIC S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55647536
  11. BEST HOME CARE SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 32695887
  12. CABINET MEDICAL DR. BACIU V. S.R.L.Loc. Vinerea, Oraş CugirCUI 43696292
  13. CABINET MEDICAL DR.POP SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 36241417
  14. CĂLIMAN MED S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 51773345
  15. CENTRUL MEDICAL MUNȚIU S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41833075
  16. CLINIMED SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 22937312
  17. CLINIQUE DE SANTE D'OR SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 32032515
  18. CMC ENT MEDICAL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41303460
  19. DANA MEDFAM S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 39618407
  20. DECEAN MED S.R.L.Sat Stremţ, Comuna StremţCUI 41739621
  21. DIPLO - MED SRLMunicipiul AiudCUI 17235290
  22. DRF MED S.R.L.Municipiul BlajCUI 49512542
  23. DRL GYN CENTER SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 33334430
  24. ECOMED SRLLoc. Teiuş, Oraş TeiuşCUI 7999095
  25. EDIS ALI MED - S.R.L.Alba IuliaCUI 54512719
  26. ENDO MBS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 51308456
  27. E-RYTHM MEDICAL S.R.L.Sat Poduri-Briceşti, Comuna Vadu MoţilorCUI 45756161
  28. FAMILY CARE CENTER S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 50583784
  29. GEROMEDICA ALBA IULIA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 31377001
  30. GHP PLEXIGLAS CENTRAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 36168448
  31. GROSU MEDICAL S.R.L.Sat Şugag, Comuna ŞugagCUI 51424922
  32. ITAL MED SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 24778108
  33. IUBAŞ SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 29868511
  34. KIMSTAR LIFE CARE SRLMunicipiul SebeşCUI 30011737
  35. LĂMUREAN MED S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 49219209
  36. LIVEZII DENT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41580614
  37. LUX MEDICAL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 48804026
  38. MALIN VLADIO MED S.R.L.Loc. Câmpeni, Oraş CâmpeniCUI 40594247
  39. MED CIOCODEICA SRLLoc. Zlatna, Oraş ZlatnaCUI 16569445
  40. MEDFAM APULUM S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 54768092
  41. MEDICAL DUDA PLUS SRLMunicipiul AiudCUI 34248702
  42. MEDICAL PEGASUS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 26516090
  43. MEDIC MARIA DAN S.R.L.Loc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 53099852
  44. MEDISOL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 8971785
  45. MEDPREVENT SERVICII S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 39860795
  46. MILENA MED S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 35864131
  47. MOLDOVAN MEDCENTER S.R.L.Municipiul BlajCUI 44584416
  48. OCTAVIAN PEUNA S.R.L.Municipiul SebeşCUI 51536187
  49. OFTAEXPERT CENTER S.R.L.Municipiul SebeşCUI 34256225
  50. OPUS MEDICI SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 25004474
  51. PAV GRUP MEDICAL SRLSat Avram Iancu, Comuna Avram IancuCUI 38256732
  52. PETROI RALUCA MD-ATI S.R.L.Sat Limba, Comuna CiugudCUI 49567530
  53. PRAXIS & SĂNĂTATE SRLSat Noşlac, Comuna NoşlacCUI 30123480
  54. RADONCMED S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 45636076
  55. RALLUMEDICA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 36140609
  56. REALMED ALBA SRLSat Almaşu Mare, Comuna Almaşu MareCUI 32032540
  57. RIGAMED CONTROL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 28099363
  58. RUSU MEDICAL CENTER S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40924990
  59. SAGA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 5636697
  60. SANDENISMED S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46556960
  61. SC CABINET MEDICAL DOCTOR IVAN SILVIU SRLMunicipiul BlajCUI 30277071
  62. ȘERBĂNESCU MED S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 36533446
  63. STRĂJAN MEDICAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 33618009
  64. SUPORTMED PLUS S.R.L.Sat Almaşu Mare, Comuna Almaşu MareCUI 51229760
  65. TARANU CONSULT SRLLoc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 15268452
  66. ȚĂRANU MED SPORTIV SRLLoc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 35733020
  67. TRANSILVANIA MEDICAL CLINIC S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 43575568
  68. TRUSTMED ALBA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52927205
  69. VASCULARIA S.R.L.Loc. Miceşti, Municipiul Alba IuliaCUI 53891720