Director de firme

CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă in judetul Bihor

108 firme active in CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 108

  1. ABC EURO TECH SRLMunicipiul OradeaCUI 30344537
  2. ABIEL ABIRA SRLSat Păntăşeşti, Comuna DrăgăneştiCUI 35173780
  3. ADI & BALOG SRLSat Cihei, Comuna SânmartinCUI 37968970
  4. AMASIA MOB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51025700
  5. AMZI WOOD S.R.L.Sat Talpe, Comuna DrăgăneştiCUI 46102785
  6. ANGLOMOB PRODCOM S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 33503084
  7. ART CONCEPT STORE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51825150
  8. ARTI STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51300037
  9. ART PAINT MOB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46021826
  10. ATELIER LUNA FURNITURE S.R.L.Sat Cordău, Comuna SânmartinCUI 52718489
  11. ATELIER NUUK DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52827613
  12. BODA VIVMOB S.R.L.Oraş SăcueniCUI 42005038
  13. BOGOMOB ART SRLSat Hinchiriş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 37364507
  14. BP FIN S.R.L.Municipiul MarghitaCUI 54618346
  15. BRISO IMPEX SRLMunicipiul BeiuşCUI 5231944
  16. BVR FURNITURE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 15837671
  17. CINTYQ MOBILIER S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41893620
  18. CLAUPHOENIX SRLSat Leheceni, Comuna CărpinetCUI 30549443
  19. CORAL IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul OradeaCUI 60509
  20. COUNTRY IMPORT-EXPORT SRLMunicipiul OradeaCUI 60703
  21. CUSTOMOB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52580636
  22. CUT MOB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53042139
  23. DAL MOB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49356613
  24. DECORICO DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46593755
  25. DELCAL MOB S.R.L.Sat Hinchiriş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 46061480
  26. DELFOREST SRLSat Biharia, Comuna BihariaCUI 14484881
  27. DLMOB S.R.L.Sat Tileagd, Comuna TileagdCUI 51395673
  28. DNB ATELIER MOB S.R.L.Sat Hinchiriş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 52867952
  29. DOCI MAISON EXCLUSIVE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53164268
  30. DOCI MAISON S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53163092
  31. DOREMA MOB SRLSat Hinchiriş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 37315628
  32. ENZOFOND SRLSat Livada de Bihor, Comuna NojoridCUI 34229859
  33. EXPERT SOFA TEXTIL S.R.L.Sat Roşia, Comuna RoşiaCUI 44757797
  34. FLAVI MOB DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 6619058
  35. GIULIBALO - MOB S.R.L.Sat Cihei, Comuna SânmartinCUI 40528758
  36. GREENCORP SRLMunicipiul OradeaCUI 31686040
  37. GRM WOOD INDUSTRY S.R.L.Sat Poienii de Sus, Comuna BunteştiCUI 46492041
  38. HELENE MOB DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41703407
  39. HERITAGE WOOD STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51386195
  40. IFM MOB DESIGN S.R.L.Loc. Vaşcău, Oraş VaşcăuCUI 50646866
  41. INGENIOUS MOBART S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43911668
  42. IOBAGHINI MOB - S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 49315796
  43. KATONA HOME TREND S.R.L.Sat Târguşor, Comuna CherechiuCUI 49403219
  44. LAURALEX WOOD S.R.L.Sat Bratca, Comuna BratcaCUI 43982979
  45. LEMNUL MUNTELUI S.R.L.Sat Ţeţchea, Comuna ŢeţcheaCUI 51605155
  46. LIGNUM CRAFT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41569241
  47. LIGNUM FURNITURE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46552909
  48. LOGICHUS LINE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 17760485
  49. LUCIAN STUDIO & CO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40406670
  50. MARBRIO SRLSat Burzuc, Comuna SârbiCUI 29237596
  51. MARI MOB PRODUCT S.R.L.Sat Şoimuş, Comuna RemeteaCUI 53291920
  52. MAU ARTIZANUL LEMNULUI S.R.L.Sat Groşi, Comuna AuşeuCUI 53761932
  53. MERCE FURNITUREMOB S.R.L.Sat Lazuri de Beiuş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 45349400
  54. MERCE HOME DESIGN S.R.L.Loc. Vaşcău, Oraş VaşcăuCUI 52850829
  55. MERMA EXIM SRLSat Ineu, Comuna IneuCUI 6733256
  56. MOBDESIGN CUT CONCEPT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39532836
  57. MOB DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 17710150
  58. MOBDESIGN START CONCEPT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39521985
  59. MOBEXPERT UNIC DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52035117
  60. MOBHIO FURNITURE S.R.L.Sat Hinchiriş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 54840430
  61. MOBIDAN PROD SRLSat Gurbediu, Comuna TincaCUI 24540768
  62. MOBILA ALBERT DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 37401044
  63. MOBILA CASEI NOASTRE S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 45962404
  64. MOBILA VIP S.R.L.Loc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 52724014
  65. MOBNAN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52536703
  66. MORPHIS S.R.L.Sat Burzuc, Comuna SârbiCUI 52990903
  67. MOTIF WOOD STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51697370
  68. MOXDESIGN S.R.L.Sat Bicaci, Comuna GepiuCUI 54474291
  69. NATIMOB S.R.L.Sat Cihei, Comuna SânmartinCUI 52695709
  70. NATWOOD S.R.L.Sat Tămăşeu, Comuna TămăşeuCUI 52830600
  71. NAZARETH FURNITURE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45005024
  72. NEGRANMOB SRLMunicipiul OradeaCUI 38175182
  73. NEOMOB TEAM S.R.L.Sat Fughiu, Comuna OşorheiCUI 45869322
  74. NICOBRICKOMI S.R.L.Sat Tămăşeu, Comuna TămăşeuCUI 49440349
  75. NOUL WOODEST SRLMunicipiul OradeaCUI 16272885
  76. NYCO DESIGN CONCEPT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 36438550
  77. PETRIMOB SRLMunicipiul OradeaCUI 13569491
  78. PGS SOFA & CO SRLMunicipiul OradeaCUI 6416487
  79. PIXEL EDITOR S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40330504
  80. PPA INDUSTRIES PRODUCTION S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43225236
  81. REAL EXPERT ADVERTISING SRLMunicipiul OradeaCUI 17752687
  82. REV SOLUTION SRLMunicipiul OradeaCUI 32753953
  83. ROBLUX SRLMunicipiul OradeaCUI 18587898
  84. SANZON SRLMunicipiul OradeaCUI 34780318
  85. SARAMOB DESIGN SRLSat Leş, Comuna NojoridCUI 17023602
  86. SASMOB SRLMunicipiul MarghitaCUI 24809581
  87. SQUARE & COMPASS S.R.L.Sat Păntăşeşti, Comuna DrăgăneştiCUI 53137646
  88. STAFFMOB PROFI DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46442892
  89. STANDARD NEXTMOBILIER S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39383475
  90. STILWOOD S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 51867903
  91. STRANGO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47179825
  92. TAMPLARU OLIVIA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46634103
  93. TEDDY MOB DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47516424
  94. TIRADI MOB SRLMunicipiul OradeaCUI 30561900
  95. TOMAX S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 48213224
  96. UNIGRAF EU S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47922104
  97. UNIQUE CUSTOM FURNITURE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52878900
  98. UTILMOB PREST S.R.L.Sat Apateu, Comuna NojoridCUI 53199827
  99. VALFOREST SRLSat Valea Mare de Criş, Comuna BorodCUI 7295570
  100. VAS SERV SRLMunicipiul OradeaCUI 7649391