Director de firme

CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă in judetul Brașov

110 firme active in CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 110

  1. 4M BUSINESS SRLMunicipiul SăceleCUI 31856985
  2. ABSTRACT MOB SRLSat Pojorta, Comuna LisaCUI 26667335
  3. ACCENT MOB ROMANIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46343074
  4. ADOR MOBILA SRLMunicipiul BraşovCUI 30377160
  5. ALCUS DESIGN S.R.L.Municipiul CodleaCUI 42720520
  6. ALLMOB SMART DESIGN S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 44347541
  7. ALPINCRAFT S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 55725642
  8. AMICA IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 7887237
  9. A & M IMOB SRLMunicipiul BraşovCUI 24188980
  10. AMIRAMOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50932655
  11. ANTADA COM SRLMunicipiul FăgăraşCUI 17967295
  12. ARBORIA WOOD DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53058542
  13. ARC MOB SRLMunicipiul BraşovCUI 13945820
  14. ART VISION D.M.G. SRLMunicipiul CodleaCUI 35690370
  15. ATELIER FORMA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52714789
  16. ATELIER JACAMAR S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52714800
  17. AUTOMOTIVE LUX SRLMunicipiul BraşovCUI 27886325
  18. BAUVAN & SIMON S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46049274
  19. BON-ALI S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50765034
  20. BOOBAMOB S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38647390
  21. BORNWOOD GAMING S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52554025
  22. BRASECO MOBILIER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41116070
  23. C & A PHOENIX ART SRLMunicipiul BraşovCUI 30195559
  24. CHOOSE ARKKA S.R.L.Municipiul CodleaCUI 46435534
  25. CLASSTEM NEGOIU S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 40395180
  26. CODYMOB PRODUCT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 43949301
  27. COOL ESTETIC & HIGH SRLMunicipiul BraşovCUI 28235279
  28. CRISWOOD INVESTMENT S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 43357164
  29. DAMIRWOOD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46534627
  30. DANY MOB RLD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46715992
  31. DATATIMING SPORT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43115705
  32. DIVANI STUDIO SRLSat Hărman, Comuna HărmanCUI 33441780
  33. DOMCRAFT S.R.L.Municipiul CodleaCUI 49646404
  34. DON CREATIVO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 17420467
  35. ECAVAS SRLMunicipiul BraşovCUI 18997200
  36. ESSNOVA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52814460
  37. EURO CARM GROUP SRLMunicipiul BraşovCUI 14724852
  38. EURODECOR SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 16129576
  39. EVIR GLOBAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51776104
  40. FACTORY MODULE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51560231
  41. GANEXPERT DESIGN SRLSat Berivoi, Comuna ReceaCUI 24506812
  42. GRADIENT BRASOV SRLMunicipiul SăceleCUI 37875609
  43. HALO PAINT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46108486
  44. HOME IDEAS S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 40468320
  45. HOUSE OF FURNITURE SRLMunicipiul BraşovCUI 37992501
  46. INDART SVIGO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40387713
  47. JL CUSTOM DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52756717
  48. KAPA ART DECO SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 35594445
  49. KE CRAFTS S.R.L.Municipiul SăceleCUI 52168377
  50. KOMOD LINE CREATION S.R.L.Oraş GhimbavCUI 48223490
  51. KOS MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48091259
  52. KREART STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 26438234
  53. KRONSTADT RESTAURATOR ART S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 51491271
  54. KVIK ELEGANCE SRLSat Crizbav, Comuna CrizbavCUI 33840446
  55. LAVANDA SMART S.R.L.Sat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 47215049
  56. LAZAR MOBILA SRLSat Predeluţ, Comuna BranCUI 38045182
  57. LIVEIN FURNITURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40359063
  58. LOGITEH PROD SRLMunicipiul BraşovCUI 16098542
  59. LUNA MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52734638
  60. LUPENI MOBILI S.R.L.Municipiul BraşovCUI 37604642
  61. LUSERADA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53541732
  62. MAGIC CREATIV MOB S.R.L.Municipiul CodleaCUI 46772947
  63. MELBRICK S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 46417171
  64. MFM WOOD S.R.L.Sat Sercaia, Comuna ŞercaiaCUI 52192502
  65. MIKA NOVA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50362805
  66. MIVIO S.R.L.Loc. Ghimbav, Oraş GhimbavCUI 51868267
  67. MOBALDO DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46981390
  68. MOBILA CUM VREI S.R.L.Sat Iasi, Comuna ReceaCUI 52858580
  69. MOBILA KONRAD S.R.L.Municipiul SăceleCUI 46094356
  70. MOBILERO CONCEPT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 42068850
  71. MOBILIER MASIV BENY S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 40715810
  72. MOBISUBO TRANSCOM SRLMunicipiul SăceleCUI 9483944
  73. MOVIAN SRLMunicipiul BraşovCUI 13662557
  74. MTA DENTROCASA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51641425
  75. NAN WOOD FURNITURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43189443
  76. NCX CAPITAL S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 54424820
  77. NEW DELY DESIGN S.R.L.Loc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 40387543
  78. NIVAMIR ELIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 44948584
  79. NORDIC INSIGHT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51004651
  80. N&Y MOB SIGNATURE S.R.L.Municipiul CodleaCUI 38569624
  81. ONE SIA S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 51437442
  82. PALLUCA EXIM SRLMunicipiul BraşovCUI 12006333
  83. PASCAL DESIGN SRLSat Satu Nou, Comuna HălchiuCUI 17971938
  84. PAT MOB SRLSat Poiana Mărului, Comuna Poiana MăruluiCUI 23242810
  85. PLATINUM MOB DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 36465163
  86. POMPI PROACTIV S.R.L.Loc. Predeal, Oraş PredealCUI 39041588
  87. SABYS INTERIOR SRLMunicipiul BraşovCUI 30774097
  88. SANTOPAL SILV SRLMunicipiul BraşovCUI 32853898
  89. SENSE OF ART SRLMunicipiul BraşovCUI 37829629
  90. SIENNAMARK MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50847355
  91. SIGMA FIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51772773
  92. SMART & ART MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45787311
  93. SMARTER PROJECT MOB S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 48655757
  94. SMART SURFACES SOLUTIONS - S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41151973
  95. SMG-CUSTOMS S.R.L.Loc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 49627089
  96. SONG WOODSHOP S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51725798
  97. SPIRAL D.C.D. SRLMunicipiul BraşovCUI 29259918
  98. TAMAS FURNISHINGS S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38682452
  99. TEWMOB S.R.L.Sat Budila, Comuna BudilaCUI 51471061
  100. THE TIMBER TALE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52390399