Director de firme

CAEN 8610 - Activități de asistență spitalicească in judetul Brașov

18 firme active in CAEN 8610 - Activități de asistență spitalicească, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-18 din 18

  1. A.C.R.V. MARIA BRASOV S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 43500166
  2. AENESTEZIA CARE SRLSat Bod, Comuna BodCUI 37820344
  3. ATIEXPERT RO-DE SRLMunicipiul CodleaCUI 37875544
  4. BIOOTIKA HEALTHCARE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41891300
  5. CLINICILE ICCO ORTOPEDIE SRLMunicipiul BraşovCUI 30614878
  6. CLINICILE ICCO SRLMunicipiul BraşovCUI 22555509
  7. DERMA CLINIC SRLMunicipiul FăgăraşCUI 18079644
  8. IZACLINICAL MED S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48134619
  9. LITTLECARE MEDICAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51454770
  10. LORD DENT DOCTOR SCARNECIU SRLMunicipiul BraşovCUI 37079578
  11. MDMC MEDICAL S.R.L.Municipiul SăceleCUI 49636559
  12. OLD CARE ANGEL S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 39198753
  13. ONCO CARD SRLMunicipiul BraşovCUI 6620974
  14. ORTHOKRONSTADT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 49702156
  15. TEO HEALTH S.A.Municipiul BraşovCUI 26769017
  16. TICODENT - TI SRLLoc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 8175415
  17. VBU MEDICAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 49526173
  18. VITALMED CENTER SRLMunicipiul BraşovCUI 22314586