Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Călărași

62 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Călărași, in ordine alfabetica.

Afisate 1-62 din 62

  1. AGRIED SOLUTIONS S.R.L.Sat Sănduliţa, Comuna SăruleştiCUI 50519943
  2. ALFA TOP COMPUTERS SRLMunicipiul CălăraşiCUI 32836455
  3. ATLAS DIGIT SOFT SOLUTION S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 48866800
  4. BIOFOOD INNOVATION - BFI SRLSat Ceacu, Comuna Cuza VodăCUI 37632090
  5. BITPLOT SOFTWARE SERVICES S.R.L.Sat Ciocăneşti, Comuna CiocăneştiCUI 41856923
  6. BITPULSE S.R.L.Sat Mânăstirea, Comuna MânăstireaCUI 36350961
  7. BUCHAREST PROMO ROBOTS S.R.L.Sat Sănduliţa, Comuna SăruleştiCUI 37786048
  8. BURSAGO S.R.L.Sat Chiselet, Comuna ChiseletCUI 46503388
  9. CAB ANALYTICS CONSULTING S.R.L.Sat Ciocăneşti, Comuna CiocăneştiCUI 46217157
  10. CALYPSO SERV SRLMunicipiul CălăraşiCUI 19065060
  11. CEMATICO INVEST SRLMunicipiul OlteniţaCUI 37869879
  12. CODE ATLAS S.R.L.Sat Ştefan cel Mare, Comuna Ştefan cel MareCUI 44684369
  13. CONNECT AI SOLUTIONS S.R.L.Sat Gruiu, Oraş BudeştiCUI 46876972
  14. CORESMA NETWORK S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 42677152
  15. CTRL ALT DEL S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 40957571
  16. CYBERBYTE SRLSat Frumuşani, Comuna FrumuşaniCUI 38454748
  17. DATA CONCEPT SRLMunicipiul CălăraşiCUI 18627860
  18. DESIGN CU DRAG S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 46341049
  19. DEVOPS HIVE S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 48165887
  20. DIGITECH SYNC S.R.L.Sat Curcani, Comuna CurcaniCUI 50764691
  21. DSSE TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 43544090
  22. ESMA CLOUD SYSTEMS S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 49990555
  23. FIBERTECH CO S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 43460320
  24. GO RETAIL S.R.L.Sat Radovanu, Comuna RadovanuCUI 50329671
  25. HIVEFLOW SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 43678032
  26. INGENIOUS OPAHC SERVICES S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 47383689
  27. IRON ROSE DESIGN S.R.L.Sat Ştefan cel Mare, Comuna Ştefan cel MareCUI 38920279
  28. ITCS SYSTEMS TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 40089679
  29. IT STAR COMPUTER S.R.L.Sat Căscioarele, Comuna CăscioareleCUI 34051360
  30. JTRR FIBRA WEB S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 39856000
  31. MANGROVE ONE S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 41290351
  32. MCB AUTO-TUNING & PERFORMANCE S.R.L.Sat Fundeni, Comuna FundeniCUI 46638172
  33. MINDMERGE INNOVATIONS S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 49440403
  34. MVB FABRIC SOFTWARE S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 43132943
  35. NEXTGEN INFORMATICS S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 49908858
  36. OMNIA EXIM SRLMunicipiul CălăraşiCUI 16356005
  37. OMUBO DESIGN S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 41368418
  38. ONE DREAM CONCEPT S.R.L.Sat Măgureni, Comuna SăruleştiCUI 48325481
  39. OPAHC SOFT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 49425900
  40. PANAGHIA SYSTEMS S.R.L.Sat Aprozi, Oraş BudeştiCUI 44631569
  41. PASCAL 2001 SRLMunicipiul CălăraşiCUI 4444782
  42. PASCAL - SERVICII INFORMATICE SRLMunicipiul CălăraşiCUI 16949053
  43. PRIPAS SOFT S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 44638656
  44. PROCOMM SYSTEMS S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 34170336
  45. PROSPERO G SRLMunicipiul CălăraşiCUI 3796039
  46. ROBOMARKETING S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 40838015
  47. RTSOFT SRLMunicipiul CălăraşiCUI 18619531
  48. SIMPLY SECURE SOFTWARE SRLMunicipiul OlteniţaCUI 36610212
  49. SMART TOP BRANDING S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 41038436
  50. SMART WEB INNOVATION S.R.L.Loc. Fundulea, Oraş FunduleaCUI 45226084
  51. SOFT TOP CL S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 42778971
  52. SOUTH DESIGN IT SRLMunicipiul CălăraşiCUI 36754420
  53. SWANS & WOLVES S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 46160700
  54. SYSTEM FIBE TECH S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 44807089
  55. TOTAL CONSULTING SOFT SRLMunicipiul CălăraşiCUI 33053354
  56. TRADE I.T. SERVICE SRLSat Frumuşani, Comuna FrumuşaniCUI 37384369
  57. TRANSYLVANIAN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 49851093
  58. TRUSTWEB CONCEPT DESIGN S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 45476560
  59. VENOTY S.R.L.Loc. Fundulea, Oraş FunduleaCUI 40279711
  60. WEFLOWNOW S.R.L.Sat Frumuşani, Comuna FrumuşaniCUI 42944640
  61. WHIZ MEDIA CENTER SRLMunicipiul CălăraşiCUI 36305596
  62. YASP TECH S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 46565321