Director de firme

CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. in judetul Cluj

364 firme active in CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a., judetul Cluj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 364

  1. 2 H CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 15921216
  2. 99 ACF CONSTRUCT SRLMunicipiul GherlaCUI 27159190
  3. A C T INVEST SRLMunicipiul TurdaCUI 15260106
  4. ADASAN HIDROCONSTRUCT S.R.L.Sat Şoimeni, Comuna VultureniCUI 46952182
  5. ADASAN HIDROPROIECT S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 52049155
  6. ADI PAVAJE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48646473
  7. ADRIPOL GELARIS CONSTRUCT S.R.L.Municipiul GherlaCUI 41933074
  8. AEMI INVEST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 54967524
  9. AGUA SOL S.R.L.Municipiul TurdaCUI 30196244
  10. AIZEN RXG S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 41864586
  11. ALEDAMIROM CONSTRUCT S.R.L.Sat Livada, Comuna IclodCUI 45821553
  12. ALEXANDRU MOLCONSTRUCT S.R.L.Municipiul DejCUI 43677363
  13. ALEXTERM SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 14731752
  14. ALIDIAS CONSTRUCŢII SRLSat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu GherliiCUI 35974606
  15. ALIN&AAA PRO CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.Loc. Silivas, Municipiul GherlaCUI 42613264
  16. ALMALEX ROAN CONSTRUCT SRLMunicipiul GherlaCUI 38277263
  17. ALPESCAPE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44561633
  18. ALPIN INDUSTRIAL CLEANING S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 40391196
  19. ALPIN SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 44996867
  20. ALPINTELPRK S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 39700328
  21. ALPINVERT S.R.L.Sat Feleacu, Comuna FeleacuCUI 50542970
  22. ALPUTIL SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18578423
  23. ALV PLUS S.R.L.Sat Ciucea, Comuna CiuceaCUI 211687
  24. AMM BUSINESS S.R.L.Sat Jucu de Sus, Comuna JucuCUI 44933079
  25. ANDREI TREND CONSTRUCT S.R.L.Sat Copaceni, Comuna SănduleştiCUI 48126314
  26. AQUA GREEN ENERGY SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 31902097
  27. AQUA VITAE SRLSat Baciu, Comuna BaciuCUI 17961659
  28. ARJ TERMOCONSTRUCT S.R.L.Municipiul GherlaCUI 50734640
  29. ASPRA CONS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 37443090
  30. AS PRO BUILDING S.R.L.Sat Viişoara, Comuna ViişoaraCUI 53285383
  31. ASTRALIS DESIGN CONSTRUCŢII SRLSat Apahida, Comuna ApahidaCUI 35778960
  32. ATK POLIURETAN SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 30435120
  33. AUTO CABRIOLET SERV SRLMunicipiul Câmpia TurziiCUI 8191267
  34. AUTOKROM INVEST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47694065
  35. AUTOKROM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 14317921
  36. AXENTO S.R.L.Sat Copaceni, Comuna SănduleştiCUI 29936993
  37. BALLOK & VARGA CONSTRUCT SRLMunicipiul GherlaCUI 24800175
  38. BARKOR S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 49243142
  39. BBV HIDRO VASILE S.R.L.Sat Corusu, Comuna BaciuCUI 38880794
  40. BBY CONCEPT S.R.L.Sat Luna de Sus, Comuna FloreştiCUI 48951582
  41. BCB PRO SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 46680894
  42. BELMACDEA CONSTRUCT S.R.L.Municipiul TurdaCUI 53107467
  43. BELMI SERVICES S.R.L.Municipiul Câmpia TurziiCUI 34288200
  44. BENALEX CONSTRUCT S.R.L.Sat Ţaga, Comuna ŢagaCUI 39781233
  45. BEYOND REAL STRUCTURES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40609291
  46. BLACK ROCK STRUCTURES S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 40597359
  47. BLUE RIDGE STRUCTURES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 40597391
  48. BMP SIG GRUP CONSTRUCT S.R.L.Municipiul DejCUI 41804258
  49. BOB DRAG TRANS SRLSat Valea Drăganului, Comuna PoieniCUI 20943610
  50. BOGATEANA STEEL S.R.L.Sat Lita, Comuna SavadislaCUI 45721856
  51. BOGDICRIS CONSTRUCT S.R.L.Municipiul GherlaCUI 42415410
  52. BOGMARC AMENAJARI S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna ChinteniCUI 42396556
  53. BOJI DAIM S.R.L.Sat Feleacu, Comuna FeleacuCUI 44149161
  54. BPT TRANS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21868567
  55. BRIA COM SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 17846064
  56. BRIGHT & SAFE TOGETHER S.R.L.Municipiul DejCUI 40918599
  57. BRIMS TENC CONSTRUCT SRLSat Baciu, Comuna BaciuCUI 38228481
  58. BTP SERVICII SRLSat Chinteni, Comuna ChinteniCUI 28410027
  59. BTXSOS SRLSat Liteni, Comuna SavadislaCUI 36241379
  60. BUILDRIGHT ELIT S.R.L.Municipiul GherlaCUI 49124559
  61. BUN CONSTRUCT SRLMunicipiul TurdaCUI 20101891
  62. BVD DESIGN S.R.L.Sat Sic, Comuna SicCUI 49133247
  63. CALINEF SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 28654188
  64. CAMINO REAL S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 52283643
  65. CAMLIV CIR CONSTRUCT S.R.L.Sat Bogata, Comuna CălărasiCUI 44940009
  66. CANTA HYDRO S.R.L.Sat Şoimeni, Comuna VultureniCUI 48935960
  67. CARAMELSERV CONSTRUCT S.R.L.Sat Livada, Comuna IclodCUI 42938584
  68. CARMENOS CONSTRUCT SRLSat Gârbău, Comuna GârbăuCUI 23887875
  69. CARPATHIA SOLUTII LA INALTIME SRLSat Mărisel, Comuna MăriselCUI 34329947
  70. C&B STEEL S.R.L.Sat Coasta, Comuna BonţidaCUI 43447976
  71. CHIT PROFI S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48944070
  72. C&L LEMN MASIV S.R.L.Municipiul TurdaCUI 39723810
  73. C&M TERRA CONSTRUCT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 47303574
  74. COMAST CONSTRUCT SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 19009450
  75. COMIRZANA CONSTRUCT S.R.L.Municipiul GherlaCUI 43040831
  76. CONCEPT CONSTRUCTII DEVELOPMENT SRLSat Livada, Comuna IclodCUI 37789478
  77. CONSEU CONSTRUCT SRLSat Gilău, Comuna GilăuCUI 28494567
  78. CONSRED CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 27147780
  79. COZMIN & NARCISA CONSTRUCT S.R.L.Sat Rugăseşti, Comuna CaseiuCUI 38713125
  80. CREATIV PIATRA SRLSat Viştea, Comuna GârbăuCUI 17559687
  81. CRV LOGISTIC GROF S.R.L.Sat Gilău, Comuna GilăuCUI 38521189
  82. CSORBA TEAM SRLMunicipiul GherlaCUI 37486369
  83. CUPSA DION S.R.L.Sat Aghireşu-Fabrici, Comuna AghireşuCUI 44087468
  84. CYP ALPIN SRLMunicipiul GherlaCUI 23356520
  85. DANANDY PLUS SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 27285848
  86. DANANDY TERMO SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 32247565
  87. DANCOS TEAM DESIGN SRLMunicipiul GherlaCUI 38382790
  88. DANIEL PAVAJE ŞI MONUMENTE S.R.L.Municipiul Câmpia TurziiCUI 41030297
  89. DANI TOMOS CONSTRUCT S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiCUI 47595304
  90. DAN KEG EXIM SRLLoc. Huedin, Oraş HuedinCUI 9543086
  91. DAVIDBYGG CONSTRUCT S.R.L.Municipiul GherlaCUI 41920481
  92. DAVMIL DECOR SRLSat Fizeşu Gherlii, Comuna Fizeşu GherliiCUI 34776538
  93. D.B. PAVAJ CONSTRUCT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 45685761
  94. DDD CONSTRUCTION SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 20062946
  95. DEANCUTA SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 19153579
  96. DECORAFT CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 21059876
  97. DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaCUI 48425219
  98. DIMARRACKS COMPANY S.R.L.Municipiul GherlaCUI 40140402
  99. DLG LIFT S.R.L.Sat Buza, Comuna BuzaCUI 55316290
  100. DODO QUALITY CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaCUI 18593660