Director de firme

CAEN 6492 - Alte activități de creditare in judetul Constanța

104 firme active in CAEN 6492 - Alte activități de creditare, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 104

  1. ADIMAN CASHBOOK SRLMunicipiul MangaliaCUI 35386835
  2. ALFA GARANT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22370080
  3. ALIS FIVE BIJOU SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 27456425
  4. ALIS FIVE SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 22386060
  5. AMANET CAMITI FINANCE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 35195770
  6. AMANET CAMITI SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 34444067
  7. AMANET CORECT CAMITI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39258901
  8. AMANET CORECT SMART S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 40856143
  9. AMANET CORECT SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 34403628
  10. AMNET EXPRESS SRLMunicipiul MedgidiaCUI 36964600
  11. AMPURIA FLY SRLSat Corbu, Comuna CorbuCUI 33351296
  12. ANADI ACTIV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31672974
  13. ANDRESIS INVEST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 38096933
  14. ANDRUSEB MICHELIN SRLMunicipiul MedgidiaCUI 37943878
  15. ANYKY CONCEPT SRLMunicipiul MedgidiaCUI 33687343
  16. AROLA AUTOMOBILE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50011588
  17. ASTRA FELIX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 3501308
  18. AYAN-YUSUF S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44333538
  19. BELA DALIA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 22526104
  20. BIG CREDIT ROM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16900220
  21. BIG SUN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18277382
  22. BIJU DELUXE S.R.L.Oraş HârşovaCUI 55201974
  23. BONUS CREDIT CAPITAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55307305
  24. BUSINESS CAPITAL IFN S.A.Municipiul ConstanţaCUI 44739340
  25. CAMITI PAWN SRLLoc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 34438820
  26. CAR PROFESIONAL RENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46513721
  27. CASH & GO CAPITAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55143997
  28. CASH & GO FINANCE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55651545
  29. CASH YOUR LUXURY SRLLoc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 36583592
  30. COCHET ACTIV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26035622
  31. COCHET BIJOU SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26035606
  32. COCHET FINANCE SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 26039861
  33. COCHET MAGIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26035630
  34. COCHET STAR SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26035665
  35. COCHET UNIC SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26035649
  36. COMPLET HOUSE AMANET S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 47797214
  37. CORECT AUTOMOBILE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50609710
  38. CORECT FINANCE GOLD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30346031
  39. CREDIT AUTO MOTO UTILAJE S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 51950331
  40. CREDIT CORECT PRICE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 26105248
  41. CRIŞANA AMANET 2009 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25013006
  42. DALCOS INNOVATION SRLMunicipiul ConstanţaCUI 16331809
  43. DANCRIS CREDIT SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 25401520
  44. EASY CREDIT CASH SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30787810
  45. EASY CREDIT IFN S.A.Municipiul ConstanţaCUI 25613809
  46. EIAP CASH S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 38686586
  47. ELISA AMANET S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 39774937
  48. ESSA BIJOU GOLD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47243812
  49. EURO CREDIT SYSTEM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29499066
  50. FLEX FINANCIAL I.F.N. S.A. - SEDIU SECUNDAROraş NăvodariCUI 54659249
  51. FONDUL NAȚIONAL DE GARANTARE A CREDITELOR PENTRU INTREPRINDERILE MICI ȘI MIJLOCII SA - IFN BUCUREȘTI SUCURSALA CONSTANȚAMunicipiul ConstanţaCUI 46668173
  52. FORTUNA CAPITAL IFN S.A.Municipiul ConstanţaCUI 33486455
  53. GLOBAL AMANET JEWELLERY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29858933
  54. GLOBAL JEWELLERY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25217065
  55. GOLD COSTIN S.R.L.Loc. Hârşova, Oraş HârşovaCUI 53103600
  56. GOLD FAST S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 52182240
  57. GOLDHEIM BESTE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 38789611
  58. GOLDHEIM BLITZKRIEG S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 38789638
  59. ICE GOLD JEWERLY S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 48414805
  60. IFN ASTROL TRIO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6603710
  61. IFN BARBU SELF-INVEST SRLMunicipiul MedgidiaCUI 29293243
  62. IFN CARLA GOLD CORPORATION SRLSat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuCUI 17454028
  63. IFN DANTESO SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 18195410
  64. IFN DAXI '97 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9714143
  65. IFN DOMILICRIS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 11237453
  66. IFN GARANT GRUP CREDITE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30439343
  67. IFN GETO-DACIA IMPEX SRLMunicipiul ConstanţaCUI 9800180
  68. IFN HAPAR SRLLoc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 5839845
  69. IFN IDEAL KRONOS SRLMunicipiul MedgidiaCUI 22634882
  70. IFN IDISEL SRLMunicipiul MedgidiaCUI 6743454
  71. IFN LIM SRLMunicipiul MedgidiaCUI 18786424
  72. IFN LUXURY GOLD SRLMunicipiul MedgidiaCUI 18827508
  73. IFN LUXURY TRADE EST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14293458
  74. IFN QUASAR COM 2000 SRLMunicipiul ConstanţaCUI 11999506
  75. IFN SEVYSTELL GOLD SRLMunicipiul MedgidiaCUI 14720133
  76. IMPERIAL GOLD BIJOU S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 41980424
  77. INAN MET SRLMunicipiul MedgidiaCUI 36721253
  78. JOE BONANO TOP SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27385596
  79. KONNECT AVANTAJE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27426823
  80. LEGALCREDIT IFN S.A.Municipiul ConstanţaCUI 27925076
  81. LEONE D'ORO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45272773
  82. LITORAL STAR SRLLoc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 28334132
  83. LUNA AMANET S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 44704288
  84. MAGIC AMANET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 37081683
  85. MARCUS AMANET AUTO S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 43443460
  86. MASTER CARDAS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 30081627
  87. MAXI CREDIT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 23399700
  88. MONEY LOAN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27336801
  89. MUGUREL AMANET S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 45510484
  90. ONIX CREDIT IFN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15863620
  91. OPTIM CREDIT INVEST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 34928610
  92. PARMENA FINANCE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 27175349
  93. PAWNPAWN EIAP S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 41173955
  94. PERFECTA INVEST SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15925323
  95. RAPID CREDIT I.F.N. S.A.Municipiul ConstanţaCUI 38165677
  96. REZON GOLD SRLLoc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 25213365
  97. ROCREDIT AMANET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51521259
  98. RO LEX CREDIT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52499796
  99. SAFARI ALT-FIN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47780298
  100. SERMAIA GOLD I.F.N. SRL - SEDIU SECUNDARMunicipiul MangaliaCUI 54523220