Director de firme

CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor in judetul Dolj

47 firme active in CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-47 din 47

  1. A&A NEW DESIGN SRLMunicipiul CraiovaCUI 37995451
  2. AMISODASIM S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38915140
  3. ARYXDAR S.R.L.Oraş DăbuleniCUI 54472134
  4. BALISAND COM SRLSat Mârsani, Comuna MârsaniCUI 9215038
  5. CAMINOL COMPREST SRLMunicipiul CraiovaCUI 3873565
  6. CANIMAR SRLMunicipiul CraiovaCUI 11230870
  7. CEROS ROM SRLMunicipiul CraiovaCUI 11068427
  8. CLABEL EXIM SRLMunicipiul CraiovaCUI 7337772
  9. CRIVLAMAR SRLMunicipiul CraiovaCUI 33603520
  10. DDL TRENDS RETAIL SRLSat Botoseşti-Paia, Comuna Botoseşti-PaiaCUI 36263989
  11. DESAL COMIMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 7263489
  12. DIASAR STORE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 39051816
  13. DONTRUS SERVCONSTRUCT SRLMunicipiul CraiovaCUI 5695626
  14. DRAG DE TRADIŢII S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 38693451
  15. ELIV SRLMunicipiul CraiovaCUI 16742553
  16. ELYDEAS SRLSat Preajba, Comuna Malu MareCUI 36686474
  17. FIRUMAR SRLMunicipiul CraiovaCUI 16869779
  18. FLN ANTONIE FASHION SRLSat Urzicuţa, Comuna UrzicuţaCUI 35709685
  19. FOTOX CONCEPT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 41409143
  20. IOMARI COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 5467903
  21. IULIXMADI SRL-DLoc. Segarcea, Oraş SegarceaCUI 35566305
  22. JULIA'S STORE SRLMunicipiul CraiovaCUI 37045028
  23. LIVERO COM SRLSat Cârligei, Comuna BucovaţCUI 17940940
  24. MAGIC HOBBY S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 33461922
  25. MARDRAG S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 33310148
  26. MARIDORU IMPEX S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 47642104
  27. MINADONA SERV SRLMunicipiul CraiovaCUI 8792135
  28. MODIN SRLMunicipiul CraiovaCUI 4775484
  29. MONAVA EXIM SRLMunicipiul CraiovaCUI 5468151
  30. PAMUK FASHION SRLMunicipiul CraiovaCUI 25945310
  31. PANADE PAG S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54749198
  32. PEPI MAR 67 S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 51813180
  33. PERDELECASABLANCA S.R.L.Municipiul CalafatCUI 46746190
  34. PETRUT ALEX GEN SRLMunicipiul CraiovaCUI 3871262
  35. POWER BLACK CONCEPT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43651215
  36. QUEEN SHARM DESIGN S.R.L.Sat Cosoveni, Comuna CosoveniCUI 41951542
  37. RENCLAD INTERCOM SRLMunicipiul CraiovaCUI 7262963
  38. RFB COM DIVERS SRLSat Leu, Comuna LeuCUI 32831350
  39. ŞTEFI TEXTIL SRLSat Celaru, Comuna CelaruCUI 34998615
  40. TAPELEA COM ELMAR SNCMunicipiul CraiovaCUI 2293780
  41. TRACIA IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 5650837
  42. TYSHYK S.R.L.Sat Mlecaneşti, Comuna MischiiCUI 36515849
  43. VECHETTI SLODO S.R.L.Sat Preajba, Comuna Malu MareCUI 45199354
  44. VERVIC SRLMunicipiul CraiovaCUI 12059133
  45. VINTAGECLOTHES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 43641300
  46. VOGA HOME SRLMunicipiul CraiovaCUI 33394670
  47. VOILA HOME SRLMunicipiul CraiovaCUI 36375265