Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Mureș

148 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 148

  1. 23NTU ARHITECTURE & DESIGN OFFICE S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 42800602
  2. 3D STUDIO SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 22317523
  3. 3DS VISION PROJECTS SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 36337237
  4. AALTO PROIECT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14561003
  5. AB PLAN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 22854721
  6. ABS ARCHITECTURE STUDIO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52759551
  7. ADI PROIECT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 15668459
  8. ALB STUDIO-ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48760205
  9. AOD HOME CONCEPT S.R.L.Sat Ernei, Comuna ErneiCUI 46983227
  10. ARCHIMPEX S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49203229
  11. ARCHIPROG SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 3446602
  12. ARCHITECTURAL 3D DIMENSION S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42866194
  13. ARCHITEKT WERK S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52673840
  14. ARCH - PIN - PLUS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 23662538
  15. ARCH PIN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14340487
  16. ARHIADD DESIGN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 14975498
  17. ARHIEDIL SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14986756
  18. ARHIGRAF SRLSat Căluşeri, Comuna ErneiCUI 6030957
  19. ARHING SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1197092
  20. ARHIPEISAJ STUDIO S.R.L.Sat Uila, Comuna BatoşCUI 45082213
  21. ARHI PROD SHOP S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46701580
  22. ARHISET S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 15783148
  23. ARHISTUDIO FARCASAN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37762790
  24. ARHITECTON SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 15097611
  25. ARHYKON SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 13723638
  26. ARH ZOLCSAK SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 22581010
  27. ARQUA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51863847
  28. ARTELIER LINE CONCEPT SRLMunicipiul SighişoaraCUI 34141578
  29. ARX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14630456
  30. ASACA EMOH S.R.L.Sat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 39628354
  31. ASPECT SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 14799731
  32. AT DESIGN SRLSat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 14067787
  33. ATELIER 35 MTK S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39782611
  34. ATELIER CTRLZ S.R.L.Municipiul ReghinCUI 44107263
  35. ATELIER V.P.A. S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 48178550
  36. AT STUDIO SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 24582844
  37. BAS STUDIO CONCEPT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41781405
  38. BOBIR PROIECT SRL-DMunicipiul Târgu MureşCUI 34176576
  39. BONDOROI DANIEL SERVICES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47982980
  40. BUILESCU STUDIO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40350170
  41. CASAPROIECT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 17942843
  42. CAŞVA HOSPITALITY SRLSat Caşva, Comuna GurghiuCUI 36193441
  43. CONSOFT PROIECT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 21739236
  44. CONSTRUCT CC SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 23415481
  45. CONTEMPORAN MODELING STUDIO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46512556
  46. CPM INVEST SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 21998150
  47. CTARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43611717
  48. DALOCONS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 6753814
  49. DARCH STUDIO SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36672754
  50. DEIART CONCEPT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 39225831
  51. DOMUS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 6877162
  52. ECONOMIC CONTEMPORAN PROIECT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40342029
  53. EMAX RO S.R.L.Sat Uila, Comuna BatoşCUI 52000623
  54. ENERGY MANAGEMENT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 20440790
  55. ETA ENERGIE CONSULT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 12467027
  56. E U DEVELOPMENT SRLSat Toaca, Comuna HodacCUI 22103252
  57. EUROCONCEPT SRLSat Căluşeri, Comuna ErneiCUI 16785546
  58. EVVOS CONS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 22105474
  59. EXPERT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 4234306
  60. FABO STUDIO CONCEPT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46133285
  61. FELVINCZI ARHITECTURA SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 36895330
  62. FOI STUDIO SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35853663
  63. F.U.V. ARHITECTS SRLMunicipiul ReghinCUI 36478856
  64. GALL & TSA SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 16100294
  65. GCS GLOBALIS CONSULTING SERVICES S.R.L.Sat Albeşti, Comuna AlbeştiCUI 47708705
  66. GITECH PROIECT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43783860
  67. GRUNDSTEIN REAL ESTATES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46322098
  68. GYBARHITECTURA S.R.L.Sat Ernei, Comuna ErneiCUI 49326604
  69. HENO PROJECT S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 45254661
  70. HOME STREET HOPE S.R.L.Sat Blidireasa, Comuna IbăneştiCUI 50116223
  71. HOUSE OF TAZ CREATIONS S.R.L.Sat Chinari, Comuna Sântana de MureşCUI 41554496
  72. IC DEVELOPMENT SRLSat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 25090807
  73. ICONIC VISION SRL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul Târgu MureşCUI 51186995
  74. IMAGE TASPROIECT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49017595
  75. INTERA INTERIOR DESIGN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 50631083
  76. IONA PROIECTARE ARHITECTURA S.R.L.Sat Feleag, Comuna VînatoriCUI 37653963
  77. JNJ PROIECT SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 37831351
  78. KO.LOR. LANDSCAPE DESIGN S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40825627
  79. KONRAD DESIGN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 1211073
  80. LANDSCAPE INNOVATE S.R.L.Sat Ernei, Comuna ErneiCUI 41446079
  81. L'ATELIER ELEMENTAL BAUKUNST S.R.L.Sat Eremitu, Comuna EremituCUI 51165143
  82. M35 ARCHITECTS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35553747
  83. MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40057375
  84. MAXPLAN SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 17089690
  85. MIKA DESIGN STUDIO SRLSat Eremieni, Comuna BereniCUI 36701582
  86. MILMAIER STUDIO PROIECT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42693069
  87. MULTINVEST PROIECTARE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 15697900
  88. MULTINVEST SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 6348838
  89. MVL PROIECT STUDIO S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataCUI 52846488
  90. NEXINT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47889245
  91. NICE PROIECT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 15705972
  92. NITS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 11766934
  93. NOARH PROJECT S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 35211710
  94. NOMIS SRLLoc. Miercurea Nirajului, Oraş Miercurea NirajuluiCUI 21499559
  95. O&F CONSULT CONSTRUCTII SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 24610820
  96. PANTALAIMON S.R.L.Sat Chibed, Comuna ChibedCUI 43693091
  97. PASTOR&CANTONI S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49609848
  98. PERSPECTIVE DESIGN STUDIO S.R.L.Sat Chendu, Comuna BălăuşeriCUI 50572955
  99. PLATFORM CONCEPTED ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42319642
  100. PRO 4 U SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 17196433