Director de firme

CAEN 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții in judetul Timiș

83 firme active in CAEN 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții, judetul Timiș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-83 din 83

  1. ABB BUSINESS CONCEPT SRLMunicipiul LugojCUI 30139133
  2. AC UPS S.R.L.Sat Giarmata, Comuna GiarmataCUI 51664127
  3. ADILIV BOLO S.R.L.Sat Sânandrei, Comuna SânandreiCUI 34454613
  4. ADVANCE TIMBER S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 32345199
  5. AG COLORTECH S.R.L.Sat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 50341551
  6. A.G. TECHNO COLOR SRLSat Ghiroda, Comuna GhirodaCUI 35337069
  7. AL INFINITY GROUP S.R.L.Sat Leucuseşti, Comuna BethausenCUI 54715446
  8. AMD VIV FF S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 41578878
  9. ARCADO GRUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16747461
  10. AZZURIA GROUP SRLSat Sânmihaiu Român, Comuna Sânmihaiu RomanCUI 25036425
  11. BEL GUILD SOLUTIONS S.R.L.Sat Jamu Mare, Comuna Jamu MareCUI 49950437
  12. BIAL 2004 SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16987731
  13. BIALLEMN 2012 SRLSat Ianova, Comuna Remetea MareCUI 30817481
  14. BLUMAR TRADING S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48372327
  15. BOCA SCD S.R.L.Municipiul LugojCUI 51008700
  16. CASA TUDORILOR TT S.R.L.Sat Grabaţ, Comuna LenauheimCUI 54315032
  17. CFI EST GROUP SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38063200
  18. CIBONE CONSTRUCT S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 47605181
  19. CONECT LEMN SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30527283
  20. CONS BVJ S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 44912670
  21. CORMOCAN COM SRLSat Izvin, Oraş RecaşCUI 16161569
  22. CSA TRANS S.R.L.Sat Bichigi, Oraş FăgetCUI 47566600
  23. DISTANȚIERUL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 53257170
  24. DUMGRAT S.R.L.Sat Bacova, Oraş BuziaşCUI 46422909
  25. ECO WOOD SYSTEM S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 55513844
  26. EDEN FOREST SRLSat Babsa, Comuna BelinţCUI 17615086
  27. EDIL ONDOR S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43512128
  28. ELECTRONIC-PUBLICITY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 22511294
  29. EURO LIGHT RESIDENCE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46756593
  30. FLINSTONES CERAMICS S.R.L.Sat Periam, Comuna PeriamCUI 54315040
  31. FOREST MA S.R.L.Sat Soca, Comuna BanlocCUI 49841995
  32. GEMA TECH S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 49932686
  33. GREYHOUND ONE S.R.L.Sat Sânandrei, Comuna SânandreiCUI 41139473
  34. HIDROLUB SYSTEM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30803028
  35. HYDRO POINT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43512101
  36. HYDROSAFE SOLUTIONS S.R.L.Sat Sânandrei, Comuna SânandreiCUI 51226607
  37. IMMOBILIARE FUTURA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 11308090
  38. INTERNATIONAL MATERIAL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 40425345
  39. J'ADORE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16119912
  40. JV PETUNIEI 1 S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 45248139
  41. KOS ZACIA SRLMunicipiul TimişoaraCUI 31263880
  42. KRYOARA SRLSat Periam, Comuna PeriamCUI 18535120
  43. LAD CONSTRUCTION S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51674368
  44. LA GABORU S.R.L.Sat Liebling, Comuna LieblingCUI 44418448
  45. LDA BUSSINES DEVELOPMENT S.R.L.Sat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 54759000
  46. LEONARD TREPPEN SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 36179765
  47. LINX-TRANS SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 14291031
  48. LOGANETSTONE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30487308
  49. LTV COMP SRLLoc. Făget, Oraş FăgetCUI 16428284
  50. LUXOR NZEB S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 47246550
  51. M & C VISION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29070330
  52. MICHAEL FABBRIS INTERNAZIONALE SRLSat Săcălaz, Comuna SăcălazCUI 32428553
  53. MIRO HOUSE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16466512
  54. MOGA.DORIN.PETRU S.R.L.Sat Biled, Comuna BiledCUI 38810756
  55. MRC FURNIRE 2008 SRLMunicipiul LugojCUI 38274020
  56. NELI IRMA LEMN S.R.L.Municipiul LugojCUI 31222201
  57. NEW PRESTIGE DIAMONDS SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38041709
  58. NEXE TRADE SRLSat Dumbrăviţa, Comuna DumbrăviţaCUI 26219986
  59. NEXT LEVEL IMAGE S.R.L.Sat Giroc, Comuna GirocCUI 48531589
  60. PAMO AN CONCEPT SRLSat Giroc, Comuna GirocCUI 35800421
  61. PAXIN SRLSat Tapia, Municipiul LugojCUI 16756974
  62. PORTEPERTE S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 54319832
  63. PRO-DASCO SRLMunicipiul TimişoaraCUI 11045075
  64. PROFINEX GV SRLSat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa NouăCUI 36869900
  65. QUARTZKOL S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 43325324
  66. RAPPRESENTIA S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 48981958
  67. ROMELBITIM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 27717504
  68. RPM INTER CONS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 51163223
  69. SAIDE INTERIORS S.R.L.Municipiul TimişoaraCUI 46308689
  70. SILVA THERM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16946650
  71. SMC PRO COMPANY SRLMunicipiul TimişoaraCUI 34375480
  72. SRC DESIGN CONSTRUCT SRLMunicipiul LugojCUI 32546320
  73. SV-MYKTA-MM SRLMunicipiul TimişoaraCUI 38008800
  74. TEREN CAR SRLMunicipiul LugojCUI 5208534
  75. TOP STEEL ROOF S.R.L.Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa NouăCUI 43009810
  76. TRIQUETRA CONSULTING AMG S.R.L.Sat Covaci, Comuna SânandreiCUI 43330967
  77. V.C.P. INTERMEDIERI SRLMunicipiul TimişoaraCUI 30061689
  78. VIV SALES SRLMunicipiul TimişoaraCUI 16695818
  79. VNV BUILDING SRLMunicipiul TimişoaraCUI 19024361
  80. V - REZIDENTIALE SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29165325
  81. WEST PALLETS SRLSat Şag, Comuna ŞagCUI 27723328
  82. WOOD EXPLOITATION SRLMunicipiul TimişoaraCUI 29255665
  83. Y.N.S. FOREST COMPANY SRLSat Cenad, Comuna CenadCUI 32136605